Informacje

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Wzdęcia i ból w okolicach brzucha, niedokrwistość, osłabienie mięśni, otępienie czy też nieregularne miesiączki – to wszystko może być wywoływane przez celiakię, czyli chorobę, która ujawnia się przy spożywaniu produktów zbożowych, bogatych w gluten. Choroba często jest niezdiagnozowana lub mylona z innymi przypadłościami, przez co trudno ją wykryć.


Prostym sposobem, aby sprawdzić, czy faktycznie nasz organizm reaguje alergicznie na składniki zbóż, jest przejście na dietę bezglutenową na pewien okres.


Wiemy, że chleb i produkty zbożowe, to dla wielu z nas zupełna podstawa diety – dlatego oferowana przez nas żywność bezglutenowa to także specjalne chleby, mąki, makarony, a nawet bułki tarte czy buliony, które będą bezpieczne dla osób z celiakią.


Sprawdź, czy za nawracającymi dolegliwościami nie stoi groźna choroba, nie rezygnując z ulubionych dań oraz potraw i wybierz oferowaną przez nas żywność. W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami – z przyjemnością właściwie doradzimy i pomożemy.

Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów