Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

FLORADIX Sok z karczocha EKO 200ml Zobacz większe

FLORADIX Sok z karczocha EKO 200ml

Nowy produkt

Sok z KARCZOCHA wyciskany 3godziny po zerwaniu.

Więcej szczegółów

25,90 zł

Więcej informacji

100% świeży sok roślinny 

Pomaga utrzymać zdrową wątrobę.  Wspomaga prawidłowe trawienie. Świeże soki roślinne Biorąc pod uwagę obecność różnych składników czynnych znajdujących się w świeżych roślinach, farmaceuta Walther Schoenenberger opracował specjalną metodę wyciskania roślin, poprzez którą uzyskuje się najbardziej aktywną i dostępną ich formę biologiczną – soki roślinne. Wysoką jakość świeżych soków SALUS gwarantują ekologiczne uprawy oraz zebrane dziko rosnące rośliny i zioła pozyskane z czystych, niezanieczyszczonych naturalnych terenów. Soki SALUS są poddawane rygorystycznym normom stosowanym w nowoczesnej farmacji w celu zapewnienia odpowiedniej jakości na każdym etapie prowadzącym do uzyskania produktu finalnego. Po ponad 85 latach badań, naukowcy SALUS wiedzą: jak uzyskać w pełni naturalny sok, kiedy zawartość aktywnych składników jest najwyższa, oraz jak szybko i skutecznie przetworzyć rośliny tak, aby produkt końcowy był znakomitej jakości i czystości, będąc wyprodukowanym w ciągu 2–3 godzin od zbioru.

Składniki:  Sok wyciśnięty ze świeżych pąków kwiatowych karczocha (Cynara scolymus). Jego składniki wspomagają trawienie tłuszczów, kontrolowanie przepływu żółci. Pomagają kontrolować wagę ciała. Mogą też pozytywnie wpływać na poziom tłuszczu we krwi.  Naturalnie występujące cukry roślinne. Zalecana do spożycia porcja dzienna:  10 ml soku 2–3 razy dziennie. Najlepiej używać dozownika i rozcieńczać sok w niewielkiej ilości letniej wody lub soku owocowego.

Działanie: Karczoch pomaga w dolegliwościach trawiennych, takich jak: zaparcia, nudności, wzdęcia, zgaga, bóle brzucha oraz uczucie ciężkości. Wspiera też dietę mającą na celu obniżenie poziomu cholesterolu i lipidów we krwi, chroni komórki wątroby (hepatocyty) i drogi żółciowe przed gromadzeniem się w nich złogów, przyspiesza wydalanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.

Dla kogo? Świeży sok z karczocha będzie idealnym wsparciem dla osób cierpiących na dyskomfort trawienny. Szczególnie przydatny po spożyciu tłustych, ciężkostrawnych posiłków.

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Mogący pojawić się osad jest pochodzenia naturalnego.  Nie przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Sok nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.  Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Nie pić bezpośrednio z butelki.  Produkt nie zawiera alkoholu ani substancji konserwujących, dlatego aby zapobiec zepsuciu, otwartą butelkę należy zamknąć natychmiast po użyciu i umieścić w lodówce. Po otwarciu produkt powinien być zużyty w ciągu 2 tygodni.  Produkt nie zawiera glutenu i laktozy, jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.