Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

FLORADIS  Sok z Głogu EKO 200ml Zobacz większe

FLORADIX Sok z Głogu EKO 200ml

Nowy produkt

Sok z głogu wyciskany 3 godziny po zerwaniu.

Więcej szczegółów

24,90 zł

Więcej informacji

Świeży sok roślinny 100%

Wspomaga prawidłową pracę serca.  Wykazuje właściwości relaksujące i odprężające. Świeże soki roślinne Biorąc pod uwagę obecność różnych składników czynnych znajdujących się w świeżych roślinach, farmaceuta Walther Schoenenberger opracował specjalną metodę wyciskania roślin, poprzez którą uzyskuje się najbardziej aktywną i dostępną ich formę biologiczną – soki roślinne. Wysoką jakość świeżych soków SALUS gwarantują ekologiczne uprawy oraz zebrane dziko rosnące rośliny i zioła pozyskane z czystych, niezanieczyszczonych naturalnych terenów. Soki SALUS są poddawane rygorystycznym normom stosowanym w nowoczesnej farmacji w celu zapewnienia odpowiedniej jakości na każdym etapie prowadzącym do uzyskania produktu finalnego. Po ponad 85 latach badań, naukowcy SALUS wiedzą: jak uzyskać w pełni naturalny sok, kiedy zawartość aktywnych składników jest najwyższa, oraz jak szybko i skutecznie przetworzyć rośliny tak, aby produkt końcowy był znakomitej jakości i czystości, będąc wyprodukowanym w ciągu 2–3 godzin od zbioru.

Składniki: Sok z głogu 70% (Crataegus monogyna, Crataegus oxyacantha / liście, kwiaty) wyciśnięty ze świeżych roślin pochodzących z upraw ekologicznych.  Woda.  Miąższ z owoców głogu 3% pozyskanych ze świeżych roślin pochodzących z upraw ekologicznych. Naturalnie występujące cukry roślinne. Zalecana do spożycia porcja dzienna:  10 ml soku 2–3 razy dziennie. Najlepiej używać dozownika i rozcieńczać sok w niewielkiej ilości letniej wody lub soku owocowego.

Sposób użycia:  Wstrząsnąć przed użyciem. Mogący pojawić się osad jest pochodzenia naturalnego.  Nie przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Sok nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Nie pić bezpośrednio z butelki. Produkt nie zawiera alkoholu ani substancji konserwujących, dlatego aby zapobiec zepsuciu, otwartą butelkę należy zamknąć natychmiast po użyciu i umieścić w lodówce.  Po otwarciu produkt powinien być zużyty w ciągu 2 tygodni.  Produkt nie zawiera glutenu i laktozy, jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Działanie: Głóg zawiera związki flawonoidowe, które są roślinnymi antyoksydantami, chroniącymi przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. W świetle prowadzonych badań mogą przyczyniać się do powstrzymania rozwoju chorób cywilizacyjnych, takich jak: choroba niedokrwienna serca, zawał, cukrzyca, choroby reumatyczne. Flawonoidy wykazują też właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe oraz przeciwzakrzepowe. Dlatego wyciągi z głogu postrzegane są jako łagodne leki nasercowe, które poprzez rozszerzanie naczyń wieńcowych, zwiększają dopływ krwi do mięśnia sercowego. Działają również bezpośrednio na niego, zwiększając siłę i zmniejszając częstotliwość skurczów serca.

Dla kogo? Świeży sok z głogu polecany jest osobom zagrożonym miażdżycą i wszystkim, którzy chcą dbać o stan swojego serca i naczyń krwionośnych.