Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

FLORADIX Sok ze Skrzypu Eko 200ml Zobacz większe

FLORADIX Sok ze Skrzypu Eko 200ml

Nowy produkt

Sok ze Skrzypu wyciskany 3 godziny po zerwaniu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

25,50 zł

Więcej informacji

Świeże soki roślinne Biorąc pod uwagę obecność różnych składników czynnych znajdujących się w świeżych roślinach, farmaceuta Walther Schoenenberger opracował specjalną metodę wyciskania roślin, poprzez którą uzyskuje się najbardziej aktywną i dostępną ich formę biologiczną – soki roślinne. Wysoką jakość świeżych soków SALUS gwarantują ekologiczne uprawy oraz zebrane dziko rosnące rośliny i zioła pozyskane z czystych, niezanieczyszczonych naturalnych terenów. Soki SALUS są poddawane rygorystycznym normom stosowanym w nowoczesnej farmacji w celu zapewnienia odpowiedniej jakości na każdym etapie prowadzącym do uzyskania produktu finalnego. Po ponad 85 latach badań, naukowcy SALUS wiedzą: jak uzyskać w pełni naturalny sok, kiedy zawartość aktywnych składników jest najwyższa, oraz jak szybko i skutecznie przetworzyć rośliny tak, aby produkt końcowy był znakomitej jakości i czystości, będąc wyprodukowanym w ciągu 2–3 godzin od zbioru.

Składniki:  Woda.  Sok wyciśnięty ze świeżego ziela skrzypu (Equisetum arvense).  Naturalnie występujące cukry roślinne.

Zalecana do spożycia porcja dzienna:  10 ml soku 2–3 razy dziennie. Najlepiej używać dozownika i rozcieńczać sok w niewielkiej ilości letniej wody lub soku owocowego.

Sposób użycia:  Wstrząsnąć przed użyciem. Mogący pojawić się osad jest pochodzenia naturalnego.  Nie przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Sok nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.  Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie pić bezpośrednio z butelki.  Produkt nie zawiera alkoholu ani substancji konserwujących, dlatego aby zapobiec zepsuciu, otwartą butelkę należy zamknąć natychmiast po użyciu i umieścić w lodówce. Po otwarciu produkt powinien być zużyty w ciągu 2 tygodni. Produkt nie zawiera glutenu i laktozy, jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Działanie: Skrzyp polny - dzięki zawartości krzemu doskonale działa na paznokcie, włosy i skórę. Pomaga utrzymać prawidłową gospodarkę lipidową. Udoskonala wygląd cery. Przyspiesza procesy regeneracyjne i normalizuje metabolizm kolagenu. Detoksykuje organizm i uzupełnia niedobór mikroelementów. 

Dla kogo? Suplement diety. Korzystnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci.