Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

FLORADIX Sok z tymianku EKO 200ml Zobacz większe

FLORADIX Sok z tymianku EKO 200ml

Nowy produkt

Sok z Tymianku wyciskany 3 godziny po zerwaniu.

Więcej szczegółów

25,90 zł

Więcej informacji

Świeże soki roślinne Biorąc pod uwagę obecność różnych składników czynnych znajdujących się w świeżych roślinach, farmaceuta Walther Schoenenberger opracował specjalną metodę wyciskania roślin, poprzez którą uzyskuje się najbardziej aktywną i dostępną ich formę biologiczną – soki roślinne. Wysoką jakość świeżych soków SALUS gwarantują ekologiczne uprawy oraz zebrane dziko rosnące rośliny i zioła pozyskane z czystych, niezanieczyszczonych naturalnych terenów. Soki SALUS są poddawane rygorystycznym normom stosowanym w nowoczesnej farmacji w celu zapewnienia odpowiedniej jakości na każdym etapie prowadzącym do uzyskania produktu finalnego. Po ponad 85 latach badań, naukowcy SALUS wiedzą: jak uzyskać w pełni naturalny sok, kiedy zawartość aktywnych składników jest najwyższa, oraz jak szybko i skutecznie przetworzyć rośliny tak, aby produkt końcowy był znakomitej jakości i czystości, będąc wyprodukowanym w ciągu 2–3 godzin od zbioru.

Składniki: Woda.  Sok wyciśnięty ze świeżego ziela tymianku.  Naturalnie występujące cukry roślinne.

Zalecana do spożycia porcja dzienna:  Dzieci: 2,5–5 ml 3 razy dziennie (można słodzić miodem).  Dorośli: 10 ml 3 razy dziennie.

Sposób użycia:  Wstrząsnąć przed użyciem. Mogący pojawić się osad jest pochodzenia naturalnego.  Nie przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Sok nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.  Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie pić bezpośrednio z butelki.  Produkt nie zawiera alkoholu ani substancji konserwujących, dlatego aby zapobiec zepsuciu, otwartą butelkę należy zamknąć natychmiast po użyciu i umieścić w lodówce. Po otwarciu produkt powinien być zużyty w ciągu 2 tygodni.  Produkt nie zawiera glutenu i laktozy, jest odpowiedni dla wegetarian i wegan

Działanie: Tymianek usprawnia funkcjonowanie rzęsek nabłonka dróg oddechowych i oskrzeli, działa wykrztuśnie. Zawarte w nim flawonoidy wykazują działanie rozkurczowe, sprzyjające oczyszczaniu dróg oddechowych. Sok ze świeżego, kwitnącego tymianku uwalnia produkcję śluzu, który przynosi ulgę w oddychaniu i ma właściwości łagodzące i dezynfekujące.

Dla kogo? Wspomagająco w infekcjach górnych dróg oddechowych. Profilaktycznie dla osób pracujących głosem.