Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

FLORADIX Sok z miłorzębu japońskiego EKO 200ml Zobacz większe

FLORADIX Sok z miłorzębu japońskiego EKO 200ml

Nowy produkt

Sok wyciskany 3 godziny po zerwaniu.

Więcej szczegółów

39,90 zł

Więcej informacji

Świeże soki roślinne Biorąc pod uwagę obecność różnych składników czynnych znajdujących się w świeżych roślinach, farmaceuta Walther Schoenenberger opracował specjalną metodę wyciskania roślin, poprzez którą uzyskuje się najbardziej aktywną i dostępną ich formę biologiczną – soki roślinne. Wysoką jakość świeżych soków SALUS gwarantują ekologiczne uprawy oraz zebrane dziko rosnące rośliny i zioła pozyskane z czystych, niezanieczyszczonych naturalnych terenów. Soki SALUS są poddawane rygorystycznym normom stosowanym w nowoczesnej farmacji w celu zapewnienia odpowiedniej jakości na każdym etapie prowadzącym do uzyskania produktu finalnego. Po ponad 85 latach badań, naukowcy SALUS wiedzą: jak uzyskać w pełni naturalny sok, kiedy zawartość aktywnych składników jest najwyższa, oraz jak szybko i skutecznie przetworzyć rośliny tak, aby produkt końcowy był znakomitej jakości i czystości, będąc wyprodukowanym w ciągu 2–3 godzin od zbioru.

Składniki:  Woda.  Sok pozyskany z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba). Wśród jego właściwości można wymienić wspomaganie krążenia, naczyń krwionośnych, serca, wzroku i słuchu. Według wielu naukowców miłorząb wspomaga też pamięć.  Naturalnie występujące cukry roślinne.

Zalecana do spożycia porcja dzienna:  10 ml soku 2–3 razy dziennie. Najlepiej używać dozownika i rozcieńczać sok w niewielkiej ilości letniej wody lub soku owocowego.

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Mogący pojawić się osad jest pochodzenia naturalnego.  Nie przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Sok nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.  Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Nie pić bezpośrednio z butelki.  Produkt nie zawiera alkoholu ani substancji konserwujących, dlatego aby zapobiec zepsuciu, otwartą butelkę należy zamknąć natychmiast po użyciu i umieścić w lodówce. Po otwarciu produkt powinien być zużyty w ciągu 2 tygodni.  Preparat może nasilać działanie leków zmniejszających krzepliwość krwi, dlatego skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą przed spożyciem tego produktu.  Nie zaleca się stosowania produktu w okresie ciąży i laktacji.

Działanie: Miłorząb wspomaga krążenie, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, obniża poziom cholesterolu i ciśnienie, działa korzystnie na pracę serca. Według wielu naukowców miłorząb poprawia pamięć i koncentrację. W składzie soku z miłorzębu znajdują się m.in. laktony terpenowe zmniejszające lepkość krwi i w efekcie poprawiające krążenie w naczyniach mózgowych, lepsze dotlenienie i odżywienie komórek tego narządu.

Dla kogo? Dla wszystkich, którzy chcą usprawnić pamięć i koncentrację. Niezastąpiony w sytuacjach intensywnej pracy umysłowej.