Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Organiczna odżywka do włosów suchych

Nowy produkt

Organiczna odżywka do włosów suchych

Więcej szczegółów

29,00 zł

Więcej informacji

Odżywka (baza) do włosów suchych, szorstkich w dotyku, matowych, kruchych i łamliwych. Odżywka została tak opracowana aby dzięki zawartym roślinnym składnikom dobroczynnie wpływała na wło- sy i skórę głowy. Przywracała im równowagę. Głęboko oczyszczała, nawilżała i odżywiała, nie obciążając włosów. Nadawała włosom lekkość i elastyczność. Sprawiała, że doskonale są nawilżone i odżywione.
Problemy związane z suchymi włosami są wynikiem fizjologicznego niedoboru sebum z powodu niezgodności gruczołów łojowych. Wydzielanie sebum, które chroni włosy, jest niewystarczające.
Przez oddzielenie łańcucha kreatyny, włosy stają się suche i łamliwe przez brak naturalnego smarowania ich blask spada. W ten sam sposób, agresywne zabiegi na włosy, nadmierne szczotkowanie, mycie w chlorowanej wodzie, czynniki naturalne takich jak wiatr, słońce, mogą skutkować osłabieniem włókna włosów i doprowadzić do suchych i łamliwych włosów. Zdrowe i piękne włosy związane są z miękkością i połyskiem włókien włosów.Substancje aktywne znajdujące się w odżywce zostały wybrane do ich synergii. Działają zasadniczo na poprawę dotyku włosów i czesanie włosów. Zdrowe włosy czują się silne i miękkie w dotyku. Mają błyszczący, nie tłuste wygląd dzięki sebum, które impregnuje skórę głowy.
COMPLEX roślinny zawarty w odżywce zawiera pochodne białkowe, zapewniając aminokwasy, witaminy i kwasy tłuszczowe dzięki synergii z ekstraktów roślinnych.
Oddziaływanie na włosy:
• Zmiękcza włosy i skórę głowy
• Daje witalność włosów
• Odżywia włosy i skórę głowy
• Łagodzi skórę głowy

Opakowanie: 200ml

Producent: FitComfort

Produkty powiązane