Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

FLORADIX Kindervital 250 ml Zobacz większe

FLORADIX Kindervital 250 ml

3530

Nowy produkt

FLORADIX Kindervital 250 ml

Więcej szczegółów

39,90 zł

Więcej informacji

Floradix KINDERVITAL - owocowa formuła jest pysznym suplementem diety dla dzieci, który dostarcza niezbędny wapń i dziewięć witamin.

Floradix KINDERVITAL - zawiera najważniejsze składniki odżywcze, które wzmacniają kości i zęby, zapewniają dobry wzrok, prawidłową równowagę i koordynację ruchów oraz wspomagają rozwój młodego organizmu i dostarczają mu energii niezbędnej do regularnej aktywności fizycznej i wzrostu tkanki mięśniowej.

W skład preparatu wchodzą:

  • Wapń -niezbędny do normalnego rozwoju, do wzrostu kości, zębów, nerwów i mięśni. Bierze udział w produkcji hormonów i witaminy B12 w organizmie. Odgrywa ważną rolę w procesie krzepnięcia krwi, w utrzymaniu równowagi płynów w organizmie oraz pracy serca.
  • Witamina A - odpowiedzialna za dobry wzrok, zdrową skórę i wzrost organizmu. Jest ważnym antyoksydantem, istotnym dla funkcjonowania układu odpornościowego.
  • Witamina B1 - wspomaga proces generowania energii z pożywienia, zapewnia dobre działanie układów: nerwowego i trawiennego.
  • Witamina B2 - przyspiesza uwalnianie energii z pożywienia, pomaga w rozwoju i regeneracji tkanek. Ważna dla zdrowych oczu, włosów, paznokci.
  • Niacyna - niezbędna do produkcji energii z pożywienia, a także utrzymywania sprawnego mózgu i zdrowej skóry.
  • Witamina B6 - zapewnia zdrowie skóry, nerwów i mięśni. Towarzyszy produkcji przeciwciał i hormonów.
  • Witamina B 12 - potrzebna do tworzenia czerwonych krwinek i zachowania zdrowego układu nerwowego.
  • Witamina C - antyoksydant, wspomaga wchłanianie żelaza i wspiera mechanizmy obronne organizmu. Utrzymuje w zdrowiu zęby, dziąsła, skórę i naczynia krwionośne.
  • Witamina D - potrzebna do przyswajania wapnia, ważna dla kości i zębów, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i nerwów.
  • Witamina E - ważny antyoksydant, który chroni tkanki i jest niezbędny dla zdrowia skóry. Pomaga transportować tlen, co jest istotne dla prawidłowego działania układu krążenia.

 

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci od 1 do 2 roku życia: 5 ml 2 razy dziennie, zmieszać z pożywieniem.

Dzieci powyżej 2 roku życia: 10 ml 2 razy dziennie, najlepiej przed posiłkiem. Uwaga! Wstrząsnąć przed użyciem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkty powiązane