Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Witamina B17 + Reishi x 90 kapsułek Zobacz większe

Witamina B17 + Reishi x 90 kapsułek

Nowy produkt

68,00 zł

Więcej informacji

Witamina B17 znana również jako amigdalina to substancja pozyskiwana z pestek moreli. Suplement diety Witamina B17 + Reishi w postaci kapsułek to prosty sposób na dostarczanie do organizmu tej cennej substancji.

Składniki:
Proszek liofilizowanych grzybów reishi standaryzowany na betaglukan, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z pestek moreli (Prunus armeniaca L.) standaryzowany na zawartość amigdaliny.

Zawartość składników w jednej kapsułce (zalecana dzienna porcja): ekstrakt z pestek moreli (Prunus armeniaca L.) – 22,8mg, w tym: amigdalina (1%) – 0,228mg, proszek liofilizowanych grzybów reishi – 140mg, w tym: beta-glukan – 70mg.

Działanie:
Preparat zawiera dwa naturalne składniki. Pierwszy z nich to ekstrakt z pestek moreli standaryzowany na zawartość amigdaliny. Amigdalina, inaczej witamina B17 lub letril, to substancja, która korzystnie wpływa na organizm. Drugim składnikiem jest proszek liofilizowanego grzyba reishi, który jest cennym źródłem betaglukanu.

Zastosowanie:
Suplement diety Witamina B17 + Reishi przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w witaminę B17. Produkt dla osób dorosłych.

Informacje dodatkowe:
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt nie zawiera: drożdży, cukru, konserwantów, soli, glutenu, kazeiny, żelatyny. Kapsułki mogą być przyjmowane przez osoby na diecie wegańskiej i wegetariańskiej, składają się z celulozy.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Sposób użycia:
Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka. Kapsułkę należy przyjmować, popijając woda. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Masa netto: 29,7g (90 x 330mg).