Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Witamina B-12 Methylocobalamina krople Zobacz większe

Witamina B-12 Methylocobalamina krople

Nowy produkt

39,00 zł

Więcej informacji

OPIS PREPARATU- WŁAŚCIWOŚCI: Suplement diety Naturalna Witamina B12 Drops Laborell, stanowi źródło witaminy B12. Witamina B12 zawarta w preparacie to METYLOKOBALAMINA, czyli aktywna forma witaminy B12. W organizmie nie musi ulec przekształceniu i dzięki temu jest najlepiej przyswajaną formą tej witaminy. Podstawowym zadaniem witaminy B12 jest podtrzymywanie i wzmacnianie prawidłowej przemiany materii, funkcji immunologicznych i podziału komórkowego oraz tworzenia się krwinek czerwonych. Witamina B12 pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga utrzymać prawidłowe funkcje psychologiczne.

SKŁADNIKI: Olej z krokosza barwierskiego, przeciwutleniacz: ekstrakt bogaty w tokoferol (naturalna witamina E), witamina B12 (metylokobalamina)

Nie zawiera: żelatyny, kazeiny, glutenu, soli, konserwantów, cukru, drożdży. Produkt polecany weganom i wegetarianom (nie zawiera żelatyny).

SPOSÓB UŻYCIA: Zalecana dzienna porcja do spożycia jedna kropla dziennie. Przytrzymaj ją pod językiem przez 30 sekund zanim zostanie połknięta wraz ze śliną. Wymieszaj przed użyciem. Przechowuj w lodówce po otwarciu.

Naturalna Witamina B12 (metylokobalamina) 20mcg (μg)

800% RWS