Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

CHONDROITYNA 1000 RATOWNIK Zobacz większe

CHONDROITYNA 1000 RATOWNIK

325

Nowy produkt

NA BÓL STAWÓW CHONDROITYNA, GLUKOZAMINA I KAMFORA

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

10,50 zł

Więcej informacji

RATOWNIK CHONDROITYNA 1000
Z Chondroityną, Glukozaminą i Kamforą
Chondroityna jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej, wpływa na sprawność i wytrzymałość stawów a w połączeniu z glukozaminą gwarantuje zwiększenie odporności zarówno stawów jak i kości na mikro- uszkodzenia. Jest także środkiem o działaniu przeciwbólowym.
Glukozamina wchodzi w skład podstawowej substancji odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie stawów. W okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, zwiększonego obciążenia stawów, przy nadwadze oraz w podeszłym wieku dochodzi do zmniejszenia produkcji glukozaminy w organizmie, dlatego też ważne staje się wyrównanie jej niedoboru. Glukozamina wzmacnia stawy oraz stymuluje syntezę kolagenu do odbudowy i regeneracji chrząstki stawowej.
RATOWNIK chroni ścięgna, więzadła, torebki stawowe oraz tkankę kostną. Zalecany jest zarówno w okresie rekonwalescencji jak i w profilaktyce. Wpływa na poprawę ruchomości i elastyczności stawów. Dodatkowo działa przeciwzapalnie. Posiada właściwości łagodzenia bólu oraz zmniejszania postępu zmian zwyrodnieniowych.
Systematyczne stosowanie wzmacnia stawy zapobiegając urazom podczas dużego obciążenia.

Produkty powiązane